Diagnostyka komputerowa nie tylko w warsztatach samochodowych.


Zaopatrz się w skaner diagnostyczny, dzięki niemu możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy

Dotychczas kojarzyliśmy je jedynie z warsztatów samochodowych, kiedy to mechanik podłączał nasz samochodów do tajemniczego urządzenia, po czym niczym u lekarza padała diagnoza. . .trzeba wymienić świece.


Dziś samochodowe skanery diagnostyczne to coraz bardziej popularny produkt i sięgają po niego nie tylko mechanicy. Dowód? Gliwicka firma Autoxscan sprzedaje każdego dnia nawet 70 skanerów!


Autoxscan sprzedażą skanerów diagnostycznych zajmuje się od 17 lat. Tajemnicą firmy jest tak naprawdę język polski. Na początku swojej działalności firma sprowadzała najlepsze skanery z całego świata i pracowała nad przetłumaczeniem ich na język polski. To niezwykle trudne zadanie biorąc pod uwagę język techniczny i ilość wierszy do przetłumaczenia. - Tak dużych plików nie możemy po prostu wrzucić w translator – wyjaśnia Tomasz Sitowski pracownik firmy Autoxscan. Sposób na tłumaczenie zagranicznych skanerów znalazł jednak właściciel firmy Maciej Świdnicki. Jednym z głównych założeń Autoxscan było bowiem przystosowanie skanerów, tak aby były dla Polaków jak najbardziej czytelne i zrozumiałe, dlatego dziś ich skanery używane są nie tylko w warsztatach samochodowych, coraz częściej sięgają po nie również osoby prywatne.

Zapraszamy
13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie