INFO

Przemyślane produkty w przystępnej cenie

AUTOXSCAN specjalizuje się w badaniach, rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisie inteligentnych samochodowych systemów diagnostycznych, oraz samochodowych komponentów elektronicznych. Produkty AUTOXSCAN są sprzedawane głównie do takich regionów jak Stany Zjednoczone, Polska, Niemcy, Wielka Brytania i Australia. AUTOXSCAN jest jednym z wiodących światowych dostawców produktów i usług z zakresu inteligentnej diagnostyki w motoryzacji.

AUTOXSCAN od ponad siedemnastu lat jest głęboko zaangażowany w  diagnostykę samochodową. Stworzyliśmy kilka linii produktów, w tym samochodowe produkty diagnostyczne. Firma AUTOXSCAN kontynuuje interakcję samochodów z systemami jakie znajdują się w każdym samochodzie, opracowując specjalistyczne produkty diagnostyczne, takie jak seria AUTOXSCAN RS940PRO. Rozszerzyliśmy działalność o inteligentne samochodowe komponenty elektroniczne (np. Czujniki ciśnienia w oponach). W oparciu o zgromadzone przez lata dane diagnostyczne i przypadki, zaczęliśmy jednocześnie świadczyć zintegrowane usługi w chmurze.

AUTOXSCAN od dawna prowadzi specjalne badania w dziedzinie motoryzacji i inteligentnej diagnostyki samochodowej, łącząc cechy techniczne sprzętu samochodowego, usług w chmurze, oraz terminali mobilnych w oparciu o rozwój oprogramowania. AUTOXSCAN stosuje się do niezależnych badań w dziedzinie motoryzacji co pozwala nam na ciągły rozwój swoich produktów. Podstawowy system technologiczny jest silnie skondensowany w głównych aspektach diagnostyki samochodowej.

firma intensywnie pracuje także nad samym działaniem urządzenia, dlatego ich skanery nie wymagają użycia komputera, dodatkowych modułów ani zewnętrznego zasilania. Skanery AUTOXSCAN umożliwiają diagnostykę wszystkich marek samochodów, od pojazdów europejskich po azjatyckie i amerykańskie. Darmowa aktualizacja i serwis na miejscu Nad doskonałymi programami w AUTOXSCAN pracuje sztab osób, ponadto firma współpracuje też z zewnętrznymi partnerami. – Przyjeżdżają do nas inżynierowie z całego świata, testujemy samochody i na bieżąco modyfikujemy programy skanerów, tak aby wykrywały jak najwięcej błędów – opowiada pan Tomasz. Ponadto AUTOXSCAN oferuje swoim klientom bezpłatne aktualizacje skanerów w języku polskim, a kiedy coś się stanie z naszym urządzeniem, jego serwis przeprowadzany jest w siedzibie gliwickiej firmy.

Nasz sklep internetowy został założony przez osoby o podobnych poglądach. Jesteśmy zespołem specjalistów zajmujących się tworzeniem innowacyjnych, inteligentnych i prostych rozwiązań w zakresie zakupów online. W firmie AUTOXSCAN gwarantujemy, że proces zakupu każdego, nawet najdrobniejszego produktu, przebiegnie bez żadnych problemów — od początku do końca. Zapoznaj się z naszą witryną i skontaktuj się z nami w razie pytań lub wątpliwości.