AUTOXSCAN

O firmie

AUTOXSCAN

AUTOXSCAN specjalizuje się w badaniach, rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisie iinteligentnych samochodowych systemów diagnostycznych, oraz samochodowych komponentów elektronicznych. Produkty AUTOXSCAN są sprzedawane głównie do takich regionów jak Stany Zjednoczone, Polska, Niemcy, Wielka Brytania i Australia. AUTOXSCAN jest jednym z wiodących światowych dostawców produktów i usług z zakresu inteligentnej diagnostyki w motoryzacji.

AUTOXSCAN od ponad piętnastu lat jest głęboko zaangażowany w  diagnostykę samochodową. Stworzyliśmy kilka linii produktów, w tym samochodowe produkty diagnostyczne. Firma AUTOXSCAN kontynuuje interakcję samochodów z systemami jakie znajdują się w każdym samochodzie, opracowując specjalistyczne produkty diagnostyczne, takie jak seria AUTOXSCAN RS940PRO. Rozszerzyliśmy działalność o inteligentne samochodowe komponenty elektroniczne (np. Czujniki ciśnienia w oponach). W oparciu o zgromadzone przez lata dane diagnostyczne i przypadki, zaczęliśmy jednocześnie świadczyć zintegrowane usługi w chmurze.

AUTOXSCAN od dawna prowadzi specjalne badania w dziedzinie motoryzacji i iinteligentnej diagnostyki samochodowej, łącząc cechy techniczne sprzętu samochodowego, usług w chmurze, oraz terminali mobilnych w oparciu o rozwój oprogramowania. AUTOXSCAN stosuje się do niezależnych badań w dziedzinie motoryzacji co pozwala nam na ciągły rozwój swoich produktów. Podstawowy system technologiczny jest silnie skondensowany w głównych aspektach diagnostyki samochodowej.

 

Dołącz do nas

Stabika 10 / 44-103 Gliwice

Tel: +48505623112

  • Facebook

Thanks for submitting!