top of page
2.jpeg

KOMPUTERY DIAGNOSTYCZNE DO  WSZYSTKICH MAREK SAMOCHODÓW 

Maciej Świdnicki Autoelektronika - AUTOXSCAN

AUTOXSCAN specjalizuje się w badaniach, rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisie inteligentnych samochodowych systemów diagnostycznych, oraz samochodowych komponentów elektronicznych. Produkty AUTOXSCAN są sprzedawane głównie do takich regionów jak Stany Zjednoczone, Polska, Niemcy, Wielka Brytania i Australia. AUTOXSCAN jest jednym z wiodących światowych dostawców produktów i usług z zakresu inteligentnej diagnostyki w motoryzacji.

AUTOXSCAN od ponad piętnastu lat jest głęboko zaangażowany w  diagnostykę samochodową. Stworzyliśmy kilka linii produktów, w tym samochodowe produkty diagnostyczne. Firma AUTOXSCAN kontynuuje interakcję samochodów z systemami jakie znajdują się w każdym samochodzie, opracowując specjalistyczne produkty diagnostyczne, takie jak seria AUTOXSCAN RS940PRO. Rozszerzyliśmy działalność o inteligentne samochodowe komponenty elektroniczne (np. Czujniki ciśnienia w oponach). W oparciu o zgromadzone przez lata dane diagnostyczne i przypadki, zaczęliśmy jednocześnie świadczyć zintegrowane usługi w chmurze.

AUTOXSCAN od dawna prowadzi specjalne badania w dziedzinie motoryzacji i inteligentnej diagnostyki samochodowej, łącząc cechy techniczne sprzętu samochodowego, usług w chmurze, oraz terminali mobilnych w oparciu o rozwój oprogramowania. AUTOXSCAN stosuje się do niezależnych badań w dziedzinie motoryzacji co pozwala nam na ciągły rozwój swoich produktów. Podstawowy system technologiczny jest silnie skondensowany w głównych aspektach diagnostyki samochodowej.

profesjonalne komputery diagnostyczne

dla Twojego samochodu

NASZA HISTORIA

Dotychczas kojarzyliśmy je jedynie z warsztatów samochodowych, kiedy to mechanik podłączał nasz samochodów do tajemniczego urządzenia, po czym niczym u lekarza padała diagnoza. . . trzeba wymienić świece. Dziś samochodowe skanery diagnostyczne to coraz bardziej popularny produkt i sięgają po niego nie tylko mechanicy. Dowód? Gliwicka firma AUTOXSCAN sprzedaje każdego dnia nawet 70 skanerów!

AUTOXSCAN sprzedażą skanerów diagnostycznych zajmuje się od 17 lat. Tajemnicą firmy jest tak naprawdę język polski. Na początku swojej działalności firma sprowadzała najlepsze skanery z całego świata i pracowała nad przetłumaczeniem ich na język polski. To niezwykle trudne zadanie biorąc pod uwagę język techniczny i ilość wierszy do przetłumaczenia. - Tak dużych plików nie możemy po prostu wrzucić w translator – wyjaśnia Tomasz Sitowski  pracownik firmy AUTOXSCAN. Sposób na tłumaczenie zagranicznych skanerów znalazł jednak właściciel firmy Maciej Świdnicki. Jednym z głównych założeń AUTOXSCAN było bowiem przystosowanie skanerów, tak aby były dla Polaków jak najbardziej czytelne i zrozumiałe, dlatego dziś ich skanery używane są nie tylko w warsztatach samochodowych, coraz częściej sięgają po nie również osoby prywatne.

DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH KLIENTÓW

bottom of page